In Motoryzacja

Oferowany przez naszą wypożyczalnię w Łodzi wynajem samochodów obejmuje zarówno wypożyczenie auta na miejscu w naszym punkcie, jak i jego dowóz we wskazane miejsce. Procedury wynajmu samochodu są uproszczone i zajmują niewiele czasu – należy mieć przy sobie dokument tożsamości, natomiast zapłata może być wykonana po oddaniu auta do wypożyczalni.

Szczegóły wynajmu samochodów

Wśród marek, które wybraliśmy dla naszych klientów należy przede wszystkim wskazać Toyotę, którą uznajemy za markę: komfortową, niezawodną, bezusterkową i ekonomiczną, a także Fordy, ładnie się prezentujące w nowym wykonaniu i popularne wśród młodych klientów.

Wynajem samochodów w naszej wypożyczalni obejmuje również niewielkie busy, które służą m.in. do przewozu osób, a korzystają z nich często rodziny do wypadów za miasto oraz agencje turystyczne, wynajmujące je do zorganizowanych wycieczek i zwiedzania okolic miasta.

Wypożyczanie auta w praktyce

Wynajem samochodów jest wygodny, a w zakresie jego realizacji dostosowujemy się do klienta. Oferujemy m.in. samochód z szoferem, jeśli takie życzenie ma klient, a nawet przewodnika turystycznego, który towarzyszy w zwiedzaniu. Nie uznajemy frazy „nie da się” i zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie każdego problemu i spełnić każde życzenie.

Wynajem samochodów – oferta typowa

Przy powyższym oczywiście kategoryzujemy wypożyczanie aut zgodnie z tradycją, na: marki, modele i klasę, aczkolwiek dokonaliśmy jeszcze jednego podziału, który kierujemy do określonego rodzaju osób. I tak, wskazujemy samochody idealne dla mężczyzn, kobiet oraz rodzin:

  • samochód dla kobiety – wynajem samochodów dla kobiet to wskazanie im w jakim modelu prawdopodobnie będą się czuły najlepiej, nierzadko bowiem Panie nie są za pan brat z motoryzacją; w tym przypadku za najlepszy samochód uznajemy Toyotę Yaris, której niewielkie gabaryty znacząco usprawniają prowadzenie,
  • samochód dla mężczyzny – to właściwie jedynie sugestia, bo jeśli nawet Panowie mają wyrobione zdanie, to przecież nie siedzieli w aucie i go nie poczuli; po wstępnej rozmowie często proponujemy zasiądnięcie w wybranym aucie i jego sprawdzenie,
  • samochód dla rodziny – zależnie od potrzeb, to zwykle kombi ale też minibus, wynajmowany na określony czas np. wypadku za miasto.

Jak pomagamy wybrać auto?

W przypadku niezdecydowania poza już opisanym proponowaniem zasiądnięcia w aucie, umożliwiamy jazdę próbną, co ma oczywiście szczególne znaczenie w przypadku planowanego długoterminowego wynajmu. Ponadto zwracamy uwagę na doświadczenia motoryzacyjne klientów i po zebraniu wywiadu lepiej znamy oczekiwania nawet jeśli klient jest ich nieświadomy. Na tym polega profesjonalizm, by wiedzieć, że wynajem samochodów to nie tylko operowanie ruchomościami, ale też kontakt z ludźmi i spełnianie ich oczekiwań.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search