In Motoryzacja

Jak już wspomnieliśmy we wcześniejszym artykule, wypożyczalnie samochodów w swojej ofercie mają nie tylko auta osobowe. Dlatego też dzisiaj waszą uwagę zwrócimy w kierunku wynajmu busów. Kiedy warto skorzystać z takiej opcji? Dla kogo będą najlepszym rozwiązaniem? I w końcu, jaki jest koszt takiej usługi? Odpowiedzi na te pytania, i wiele więcej, znajdziecie poniżej.

Wynajem busa – rozwiązanie dobre dla wszystkich

Oferta wynajmu busów skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm czy różnorodnych grup związkowych. Auta takie najczęściej są 9-osobowe. Idealnie sprawdzają się w przewozie osób oraz ich bagażu, dlatego są dobrym rozwiązaniem w wypadku dłuższej wycieczki ze znajomymi. Jest to także świetna opcja na jednorazowy transport większej grupy ludzi w konkretne miejsce.

Wypożyczenie busa 9-osobowego – kiedy sprawdzi się najlepiej

Ciągle wahacie się, czy aby na pewno wypożyczalnia busów to odpowiednie miejsce, do którego trafiliście? Najwidoczniej istnieją powody, przez które rozważacie wynajem auta. Warto więc sprecyzować kilka podstawowych sytuacji, w jakich te samochody spiszą się na medal. Wynajem busa 9-osobowego opłaca się, gdy:

Posiadacie firmę i macie zamiar zorganizować imprezę integracyjną.

Potrzebujecie dowieść pracowników na szkolenie.

Organizujecie imprezę okolicznościową i szukacie transportu dla gości.

Zatrudniacie pracowników sezonowych i jesteście zobligowani dowieźć ich na miejsce pracy.

Macie firmę przewozową, ale posiadanie na stałe busa nie jest dla was opłacalne.

Organizujecie kilkudniową wycieczkę w gronie najbliższych znajomych lub rodziny i auto osobowe okazuje się za małe.

Organizowana jest wycieczka szkolna lub studencka.

Bus 9-osobowy – koszt wynajmu

Modelowo już, każda wypożyczalnia samochodów uzależnia koszt busów od okresu, na jaki decydujecie się podpisać umowę oraz od klasy auta. Warto jednak zaznaczyć, że w wypadku  wynajmu busów podział na kategorie nie jest aż tak wyraźny jak w przypadku aut osobowych. Najczęściej rozróżnia się tu po prostu klasę Premium oraz Standard. W tej pierwszej możecie spodziewać się takich udogodnień jak: klimatyzacja dwustrefowa na przód i tył, nawigacja, termometr zewnętrzny, radio MP3 z funkcją bluetooth czy czujnik parkowania oraz CB radio. W drugiej zaś busy wyposażone są, jak sama nazwa klasy wskazuje, standardowo. Ciekawą opcją w wynajmie busów osobowych jest możliwość najmu ich jedynie na kilka godzin. Koszt takiej usługi waha się od 200 złotych, jeśli zdecydujecie się na wypożyczenie pojazdu na 5 godzin, do 3699 złotych za miesiąc, jeśli umowę podpisujecie na 24 miesiące. Oczywiście doliczyć należy jednorazową kaucję, której wysokość może wynosić nawet 1000 złotych. Co więcej, często bywa tak, że wypożyczalnie busów oferują dostosowanie cen indywidualnie do potrzeb klientów. To z kolei działa na waszą korzyść, ponieważ nierzadko daje wam możliwość niewielkiej negocjacji ceny.

Decydując się na wynajem busa możecie również dostosować jego wyposażenie do indywidualnych potrzeb. Jeśli więc wybieracie się na dłuższą podróż istnieje możliwość zamontowania haku holowniczego, boksu dachowego lub łańcuchów śniegowych. Są to elementy, które w długich trasach mogą okazać się niezbędne.

Teraz wiecie już wszystko, co powinniście wiedzieć o wypożyczeniu busa 9-osobowego. Tym samym, niezależnie od tego, czy posiadacie firmę, czy jesteście klientem indywidualnym, wynajem busa jest mistrzowskim posunięciem w każdym wypadku. W następnym artykule zaś poruszymy kwestię wynajmu samochodów dostawczych. Zapraszamy poznanwypozyczalnia.pl

Recent Posts

Start typing and press Enter to search