NAJLEPSZE LOKATY TRADYCYJNE

najlepsze-lokaty-tradycyjnELokaty tradycyjne w Getin Banku pomimo mało efektownej nazwy należą do jednych z lepszych ofert depozytowych, jakie proponują banki.

Tradycyjne lokaty bankowe oferują możliwość zdeponowania środków pieniężnych na jeden z trzech okresów. Do dyspozycji klientów bank oddaje lokaty na czas 3, 6 oraz 12 miesięcy. Jeżeli interesuje nas wyłącznie najwyższe oprocentowanie lokat, to najlepszym wyborem będzie inwestycja kapitału na czas 12 miesięcy. Możemy wówczas zarobić całe 6% brutto w skali roku. W przy przypadku opcji na 3 i 6 miesięcy zyski znajdują się na takim samym poziomie i wynoszą one 5,85% brutto w ujęciu rocznym. W tym miejscu warto zaznaczyć, że lokaty Getin Banku proponowane są na trzy różne terminy, które są najczęściej wykorzystywane przez osoby zakładające depozyty w instytucjach finansowych.

Dodatkowo dla każdego okresu otrzymujemy ponadprzeciętną stawkę oprocentowania lokaty, która zapewni nam solidny wzrost kapitału. Wszystkie opcje czasowe wiążą się z uzyskaniem stałego oprocentowania. Jeżeli klient zdecyduje się na zerwanie lokaty bankowej zanim nadejdzie czas jej zapadalności, to wówczas należy liczyć się z tym, że zostaną zwrócone nam pieniądze bez jakiejkolwiek kwoty odsetek. W takim przypadku cała suma wypracowanych do tego czasu zysków przepada bezpowrotnie. Profity ulegają kapitalizacji na koniec okresu. Odnawiając lokaty bankowe na dalszy okres czasu należy mieć świadomość tego, że taka operacja zostanie przeprowadzona na warunkach lokaty standardowej Getin Bank.

Lokata Tradycyjna proponowana jest przez oddział internetowy - Getin Online. Z tego powodu proces zakładania depozytu jest przeprowadzany bez konieczności wizyty w oddziale banku. W czasie 2 tygodni od momentu złożenia wniosku należy przekazać kapitał na utworzoną lokatę. Opisywana propozycja należy do stałej oferty banku i mino tego, że nie jest okazjonalną promocją, to wysokie oprocentowanie pozwala osiągnąć bardzo atrakcyjny zarobek bez względu na to, z którego warianty czasowego skorzystamy.