In Budownictwo

Mycie elewacji to jedna z usług realizowanych przez nas w ramach kompleksowej opieki nad budynkami prywatnymi, firmowymi oraz państwowymi. Jaki bowiem efekt może przynieść regularne mycie okien, dachu czy nawet ciągów komunikacyjnych otaczających obiekt, gdy jego fasada będzie szara od pyłu, kurzu oraz innych zanieczyszczeń rozmaitego pochodzenia?

Mycie elewacji w Białymstoku – sprawnie i ekonomicznie

Firma MIKI może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w myciu elewacji różnego typu. W samym tylko Białymstoku mieliśmy wielokrotnie okazję czyścić:

Pracownik podczas mycia elewacji

  • drewniane okładziny,
  • sztuczne okładziny (np. sidingi),
  • płyty klinkierowe,
  • płyty kamienne,
  • tynki elewacyjne (silikonowe, silikatowe, akrylowe, mineralne),
  • mury ceglane (w tym zabytkowe),
  • nowoczesne okładziny lub wykończenia na bazie szkła i metalu.

Mycie elewacji każdej kategorii rozpoczynamy od przygotowania wstępnej wyceny kosztów, która wiąże się z koniecznością dokonania wizji lokalnej na terenie obiektu Klienta. Przy okazji analizujemy też, w jaki sposób realizować usługę, by w możliwie jak największym stopniu ograniczyć jej cenę, a jednocześnie zapewnić sprawny przebieg prac. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz wykorzystaniu dostępu linowego, zwyżek oraz hydraulicznych dźwigów samochodowych jesteśmy w stanie ukończyć mycie elewacji pomniejszych obiektów w ciągu zaledwie 1 dnia.

Czyszczenie okładzin obiektów wielokondygnacyjnych lub zabytkowych, wymagających bardziej skomplikowanych zabiegów z naszej strony, trwa zwykle kilka dni. Oczywiście wiele zależy tu od warunków atmosferycznych lub innych czynników zmiennych, na które nie możemy mieć niestety wpływu.

Mycie elewacji a czynności dodatkowe

Mycie elewacji w naszym wydaniu odbywa się bez zaburzenia spokoju domowników lub pracowników przebywających w danym obiekcie. Ze swojej strony zawsze staramy się dopasowywać harmonogram prac do potrzeb Klienta, aby nasza obecność nie była dla nikogo przeszkodą.

Prócz mycia elewacji, świadczymy także szereg usługo komplementarnych, związanych nie tylko z czyszczeniem. Określone okładziny (np. tynki strukturalne) tracą na przestrzeni lat swój pierwotny wygląd, blaknąc i przenikając niemożliwymi do usunięcia zabrudzeniami. W takim wypadku można poddać je malowaniu natryskowemu, dzięki czemu odzyskają swój dawny blask stosunkowo niewielkim nakładem kosztów. Analogiczna zależność dotyczy zresztą dachów, które również czyścimy, reperujemy i malujemy na rzecz Klientów z całego województwa podlaskiego.

W celu uzyskania szczegółów na temat mycia elewacji konkretnego typu, wystarczy skontaktować się z nami pod numerem 609 462 524 lub zawitać w naszym biurze, mieszczącym się w Sobolewie (ok. 8 km od Białegostoku). Zapraszamy!

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search