Lokata hurtowa - Idea Bank

lokata hurtowaInstytucje bankowe w różny sposób starają się zachęcić do skorzystania z proponowanych usług depozytowych. Idea bank oferuje wyższą wartość odsetek w zamian za wpłacenie większej kwoty pieniędzy.

Lokata Bumerang

lokata bumerangLokaty bankowe zakładane na krótki okres czasu pozwalają zwiększyć wartość posiadanych środków pieniężnych bez zamrażania kapitału na dłuższy termin. Przyjrzyjmy się bliżej inwestycji z okresem równym 1 dzień.

NAJLEPSZE LOKATY TRADYCYJNE

najlepsze-lokaty-tradycyjnELokaty tradycyjne w Getin Banku pomimo mało efektownej nazwy należą do jednych z lepszych ofert depozytowych, jakie proponują banki.

PORÓWNANIE LOKAT Z NAJWYŻSZYM OPROCENTOWANIEM

porownanie-lokat-najlepszychPorównując lokaty bankowe zwracamy szczególną uwagę na poziom oferowanego przez nie oprocentowania często zapominając o sprawdzeniu pozostałych parametrów.

PROGRESYWNE LOKATY BANKOWE - BGŻ

progresywne-lokaty-bankoweProgresywne lokaty bankowe, które w swojej ofercie posiada Bank BGŻ pozwalają zarobić do 9% brutto w ostatnim miesiącu.

BANKOWE LOKATY INTERNETOWE - BOŚ BANK

internetowe-lokatyLokaty internetowe, to pozycje do których skorzystania nie trzeba nikogo zachęcać. Jedną z ciekawszych ofert w tej grupie posiada BOŚ Bank.

LOKATY BANKOWE Z BONUSEM - KREDYT BANK

lokaty-bankowe-z-bonusemLokaty z Bonusem Kredyty Bank mają za zadanie zachęcić klientów możliwością uzyskania wyższego poziomu zysków w zamian na założenie konta bankowego w tej instytucji.

ALIOR SYNC - LOKATY BANKOWE

alior-sync-lokaty-bankoweBank internetowy Alior Sync rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2012 roku. Jedną z ofert tej instytucji stanowią depozytu bankowe.

BŁYSKAWICZNE ZYSKI Z LOKATY BANKOWEJ - BGŻ

lokaty-zawrotny-zysk-bgzLokaty bankowe w ostatnich tygodniach pojawiają się jak grzyby po deszczu. Jedną z najnowszych promocji jest Lokata Zawroty Zysk w Banku BGŻ.

LOKATY Z DORADCĄ - OPEN FINANCE

lokaty-z-doradcąOpen Finance - Lokata z Doradcą, to oferta dzięki której możemy się wzbogacić o 7,5% brutto w przeliczeniu na okres 12 miesięcy.

SUPER SZYBKIE LOKATY IDEA BANK

 

lookaty-eksppresowe-ideabankLokata Ekspresowa to lokaty terminowe, które w nawiązaniu do swojej nazwy, umożliwiają wypracowanie w krótkim okresie czasu co najmniej zadowalającego poziomu odsetek.

LOKATA EL DORADO

lokata-el-dorado-polbankLokaty w Polbanku to jedne z wyżej oprocentowanych depozytów bankowych. Wśród nich znajduje się Lokata El Dorado, która powala zyskać 4,5% brutto w perspektywie roku.

LOKATY STANDARDOWE INTERNETOWE MERITUM BANK

lokata-standardowa-internetowa-meritumLokata Standardowa Internetowa w Banku Meritum to lokata bankowa zbudowana na bazie tradycyjnej konstrukcji z kapitalizacją na koniec okresu.

LOKATY WYSOKI PROCENT - NEOBANK

lokata-wysoki-procent-neobankKlienci, którzy po raz pierwszy postanawiają skorzystać z danej instytucji finansowej coraz częściej mogą liczyć na założenie wysoko oprocentowanej lokaty.

LOKATY NA PLUS GETINBANK

lokaty-na-plusLokata Na Plus jest inwestycją, z której skorzystamy w placówkach Getin Banku, a także korzystając z systemu bankowości internetowej.

Subcategories