ALIOR SYNC - LOKATY BANKOWE

alior-sync-lokaty-bankoweBank internetowy Alior Sync rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2012 roku. Jedną z ofert tej instytucji stanowią depozytu bankowe.

Nowe "dziecko" Alior Banku funkcjonuje zaledwie kilka miesięcy. W tym czasie zdążyliśmy już oswoić się z propozycją tej instytucji. Nas najbardziej interesują lokaty bankowe i ich szczegółowe parametry. Czy sie opłaca i czy pojawił sie nowy konkurent, który podniesie poprzeczkę? Od początku istnienia banku pojawiło się wiele pytań. Dziś już po kilku miesiącach od startu możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że prezentowana oferta jest konkretna, a lokaty są w stanie wygrać z dużą liczbą ofert w innych bankach.

Oczywiści depozyty proponowane przez bank dostępne są wyłącznie przez Internet, a jeżeli jednak wolimy skorzystać z inwestycji w tradycyjny sposób, to wciąż do naszej dyspozycji pozostaje Alior Bank. Klienci oferty online mają do dyspozycji lokaty terminowe na okres 1, 3, 6 i 12 miesięcy. Depozyt na 1 miesiąc wygeneruje zyski na poziomie 4,25% brutto w skali roku. 3 miesięczna inwestycja zarobi 4,55% brutto w perspektywie roku. Lokata 6 miesięczna Alior Sync jest najwyżej oprocentowaną pozycją, gdyż zapewnia zysk równy 6,50% rocznie. Dostępna jest jeszcze oferta na czas 12 miesięcy, która wiąże się z 5% zarobkiem. Wypracowane odsetki ulegną kapitalizacji w dniu zapadalności lokaty bankowej. Jeżeli przedwcześnie wypłacimy środki pieniężne z rachunku depozytowego, to bank anuluje wszystkie profity.

Przedstawiona oferta gwarantuje stałe oprocentowania. Proponowane są również lokaty bankowe ze zmiennych charakterem oprocentowania na okres 24 oraz 36 miesięcy. W tym przypadku możemy liczyć na zysk 3,25% - 2 lata i 3,50% - 3 lata. Jak widać oferta jest kompleksowa, gdyż przewiduje szeroki wachlarz dostępnych długości trwania inwestycji. Oprócz lokat w walicie polskiej możemy także skorzystać z depozytów w walutach. Do dyspozycji mamy: EUR, USD, GBP oraz CHF. Lokaty Alior Sync to bardzo ciekawa propozycja, którą warto rozważyć. W połączeniu z pozostałymi usługami zyskujemy niezwykle funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania.